شستشوی فرش با جوش شیرین

شستشوی فرش با جوش شیرین - قالیشویی ابریشم خراسان

شستشوی فرش با جوش شیرین


شستشوی فرش با جوش شیرین

اگر به هر دلیلی فرشی که خیلی دوستش دارید به لکه‌های ناخوشایندی گرفتار شده است، قطعا به دنبال راه‌های متعددی برای از بین بردن آنها بوده‌اید.
قطعا افرادی بوده‌اند که به شما پیشنهاد دهند تا فرش خود را به قالیشویی بسپارید، اما چون اطلاع ندارید که با چه موادی عملیات لکه‌بری روی فرش شما انجام خواهد شد، این پیشنهاد را کنار گذاشته باشید.
خوب است بدانید که شستشوی فرش با جوش شیرین به یکی از روش‌های مرسوم در دنیا و ایران تبدیل شده است و بدین ترتیب نیازی نیست نگران فرش‌های ارزشمند خود باشید.
کافی است با کارشناسان قالیشویی ابریشم خراسان تماس بگیرید، تا فرش محبوب خود را مانند روز اول، درب منزل تحویل بگیرید.

_

همچنین بخوانید….

انواع مواد شوینده فرش کدامند؟

مانند تمامی وسایلی که در زندگی روزمره، از آنها استفاده می کنیم و نیاز به شستشو و نظافت دارند، فرش ها نیز نیاز به شستشو و نظافت دارند. موضوع مهم این است که….

انواع مواد شوینده فرش

چرا استفاده از جوش شیرین برای شستشوی فرش مناسب است

هزاران محصول در بازار وجود دارد که به طور خاص برای لکه‌های فرش طراحی شده‌اند، اما این محصولات تخصصی بعضا بسیار گران هستند و برخی دیگر به رنگ و بافت فرش آسیب می‌زنند.
آنها اغلب مملو از مواد شیمیایی خشن ساخته‌ شده‌اند که ممکن است فرش‌های شما را خراب کرده و به محیط زیست آسیب برسانند و حتی همیشه در برابر لکه‌های سخت موثر نیستند.
به ویژه اینکه این محصولات گاها وارداتی هستند و همان طور که می‌دانید، ساختار فرش ایرانی با محصولات همه جای دنیا متفاوت است. ما تولیدکننده برترین نوع فرش در جهان هستیم و اصلا بعید نیست این محصولات به تار و پود فرش اصیل آسیب بزند.
بنابراین شستشوی فرش با جوش شیرین به عنوان راه حلی بی‌خطر و تاثیرگذار در دستور کار قرار می،گیرد.
جوش شیرین به خوشبو شدن و رفع لکه کمک می‌کند و حاوی هیچ‌گونه مواد شیمیایی مضر نیست، ترکیب این پودر معجزه‌گر با سرکه می‌تواند حتی سخت‌ترین لکه‌ها را نیز ریشه‌کن کند.

شستشوی فرش با جوش شیرین - قالیشویی ابریشم خراسان

تاثیر جوش شیرین روی فرش

جوش شیرین بسیار جاذب است و هم روی لکه‌های چربی و هم لکه‌های غیر چرب تاثیر دارد. بنابراین هم چربی و هم بو را جذب می‌کند و در از بین بردن مواد به جا مانده روی فرش که ایجاد لکه کرده‌اند و نیز خوشبو کردن آن عالی عمل می‌کند.
به طور کلی باید گفت اگر به دنبال راهی طبیعی و ارزان برای تمیز کردن لکه‌ها و بوهای نامطبوع فرش خود هستید، شستشوی فرش با جوش شیرین و سرکه گزینه مناسبی پیش روی شماست.
خواص جذب طبیعی آن باعث می‌شود تا پودر جوش شیرین لکه‌ها و بوها را کاملا از بین ببرد و طبیعت ضد عفونی کننده طبیعی سرکه سبب می‌شود که اطمینان حاصل کنید که محل کاملا تمیز شده است.
بنابراین اگر حیوان خانگی دارید یا کودک خردسالی در منزل شما زندگی می‌کند، قطعا با لکه‌هایی که بودار هستند و بعضا ممکن است به لانه میکروب‌ها تبدیل شوند، روبرو شده‌اید و چه پاک کننده‌ای بهتر از جوش شیرین و سرکه؟!
فقط به یاد داشته باشید که باید زمان تقریبا زیادی را به شستشوی فرش با جوش شیرین یا مخلوط آن با سرکه اجازه دهید تا جادوی خود را اعمال کنند تا در پایان یک فرش تمیز و تازه داشته باشید.

کلام آخر

اگر با لکه بسیار بزرگی روبرو هستید که به جوش شیرین نیز واکنش نشان نمی‌دهد، نگران نباشید. با کارشناسان ما تماس بگیرید. آنها تجهیزات ویژه‌ای دارند که می‌توانند کار را با دقت و سرعت بیشتری انجام دهند.

قالیشویی ابریشم خراسان

قالیشویی ابریشم خراسان با راه اندازی بستر سفارش آنلاین خدمات ثبت سفارش برای شما مشتریان را ساده کرده وشما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.