خشکشویی مبلمان و موکت

خشکشویی مبلمان و موکت - قالیشویی ابریشم

خشکشویی مبلمان و موکت


خشکشویی مبلمان و موکت

تا چند سال پیش برای تمیز کردن مبلمان و موکت باید آن‌ها را به مراکز شستشو می‌فرستادیم. اما حالا سرویس‌های خدماتی خوبی از طرف قالیشویی‌ها برای خشکشویی مبلمان و موکت در منزل ارائه می‌شود. به این ترتیب لازم نیست که مبلمان را از خانه خارج کنید و صدمات احتمالی هم وجود نخواهند داشت. در این مطلب در این مورد بیشتر خواهیم گفت.

خشکشویی مبلمان در منزل

برای خشکشویی مبلمان در منزل کافی است با یکی از قالیشویی‌های معتبر که این سرویس را دارند تماس بگیرید. این افراد با حضور در منزل شما، ابتدا به بررسی روکش و جنس چوب مبل خواهند پرداخت. اگر روی روکش مبل لکه‌ای وجود داشته باشد ابتدا باید با مواد لکه‌بر این لکه‌ها را از بین برد. سپس تمام زیر و بم مبلمان را جارو می‌زنند تا هیچ ذره‌ای در لابه‌لای مبلمان باقی نماند. برای خشکشویی مبلمان از دستگاه‌های خاصی استفاده می‌شود.

این دستگاه‌ها ابتدا مقداری کف را روی مبل قرار داده و با برس‌های خاص سطح مبل را تمیز می‌کنند. سپس با کمک وکیوم‌های خاص، تمام آب و کف موجود در مبل را جذب می‌کنند. به این ترتیب هیچ رطوبتی در داخل مبل باقی نمی‌ماند. بهتر است بعد از خشکشویی مبل، تا چند ساعت از نشستن روی آن خودداری کنید. بهتر است مبل‌ها را در معرض هوای آزاد قرار دهید تا کاملا خشک شوند.

_

همچنین بخوانید….

شستشوی فرش اتاق کودک

فرش اتاق فرزندتان کثیف شده است؟ نمی‌دانید که چگونه باید آن را تمیز کنید؟ با ما همراه باشید که در این مقاله به بررسی روش شستشوی فرش اتاق کودک خواهیم پرداخت …

شستشوی فرش اتاق کودک - قالیشویی ابریشم

خشکشویی موکت

موکت‌ها انواع گوناگونی دارند که باید با توجه به جنس الیاف شسته شوند. در بعضی از خانه‌ها یا دفاتر کار، موکت‌ها به سطح زمین چسبیده‌اند. جدا کردن موکت و شستن آن ممکن است باعث شود که موکت از فرم اولیه خارج شود و دیگر در جای خود قرار نگیرد. با کمک خشکشویی موکت، لازم نیست موکت را از زمین جدا کنید. ابتدا تمامی لکه‌های موجود روی موکت پاک می‌شوند.

سپس سطح موکت جارو زده می‌شود. در مرحله بعدی، با دستگاه‌های بخارشوی خاص، کف زیادی را روی سطح موکت قرار می‌دهند و با کمک دستگاه سطح موکت را شستشو می‌دهند. سپس تمامی آب و کف موجود روی موکت را با دستگاه‌های مکنده قوی جذب می‌کنند. بهتر است بعد از شستشوی موکت تا چند ساعت روی آن راه نروید و با باز گذاشتن پنجره، گردش هوا ایجاد کرده تا موکت‌ها کاملا خشک شوند.

خشکشویی مبلمان و موکت - قالیشویی ابریشم

مزایای خشکشویی موکت و مبلمان

بهترین مزیت خشکشویی موکت و مبلمان در خانه این است که لازم نیست این لوازم را از خانه خارج کنید. حمل و نقل مبلمان ممکن است باعث آسیب به بدنه مبل شود. مزیت دیگر این است که این خشکشویی توسط دستگاه‌های خاص انجام می‌شود و از مواد مناسبی برای شستشو استفاده می‌شود. به این ترتیب علاوه بر اینکه تمامی لکه‌ها و کثیفی‌ها به صورت کامل پاک می‌شوند، آسیبی هم به روکش مبل و موکت وارد نمی‌شود. با خشک کردن استاندارد مبلمان و موکت،‌ احتمال ماندن رطوبت هم در داخل آن‌ها وجود ندارد.

برای خشکشویی مبلمان و موکت خود کافی است با یکی از قالیشویی‌های معتبر در شهر خود تماس بگیرید و با خیل راحت لوازم خود را به متخصصان این امر بسپارید.

قالیشویی ابریشم خراسان

قالیشویی ابریشم خراسان با راه اندازی بستر سفارش آنلاین خدمات ثبت سفارش برای شما مشتریان را ساده کرده وشما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.