نحوه شستشوی خوشخواب

نحوه شستشوی خوشخواب - قالیشویی ابریشم خراسان

نحوه شستشوی خوشخواب


نحوه شستشوی خوشخواب

اگر گمان می‌کنید هر روز جارو برقی کشیدن، شستن ملحفه‌ها، پرده‌ها و فرش‌ها برای نظافت منزل به ویژه اتاق خواب کافی است، سخت در اشتباهید.

آیا خوشخواب نیاز به شستشو دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا تشک تخت نیاز به شستشو دارد یا خیر با قاطعیت باید بگوییم بله و سپس درباره نحوه شستشوی خوشخواب مطالبی را مطرح کنیم.
اگر تاکنون به تمیز کردن تشک خود فکر نکرده‌اید، این واقعیت را در نظر بگیرید که شما تمام طول شب را به مدت شش، هفت ساعت یا بیشتر آنجا استراحت می‌کنید و پوست بدن شما با تشک ارتباط دارد.
بنابراین فرصتی ایجاد می‌شود تا در این مدت، گرد و غبار، سلول‌های مرده پوست، عرق و روغن بدن شما به داخل تشک راه پیدا کنند و منجر به لکه‌های زرد احتمالی شود.
ماندن این موارد در تشک باعث ایجاد کپک و باکتری‌های بیماری زا می‌شود و ممکن است پوست بدن شما دچار آکنه، خارش، جوش و قرمزی شود. چه تاکنون گرفتار چنین آلرژی‌هایی شده باشید و چه نه، بهتر است تشک خود را مرتباً تمیز کنید و با نحوه شستشوی خوشخواب آشنا شوید.

_

همچنین بخوانید….

شستشوی مبل با شامپو فرش

شستشوی مبل از کارهای حساس و دقیقی است که در صورت انجام اشتباه به خسارت مالی و تخریب مبل منجر می‌شود. ضمن اینکه استفاده از شوینده نامناسب یا….

شستشوی مبل - قالیشویی ابریشم

چگونه خوشخواب شسته میشود؟

آپارتمان‌های امروزی نه حیاطی دارند که شما بتوانید خوشخواب خود را بشویید و در معرض نور آفتاب قرار دهید تا خشک شود و نه سرویس‌های بهداشتی بزرگ دارید که بتوانید تشک تخت را در آن بشویید.
خب! چاره کار چیست؟ بی‌خیال تمیز کردن خوشخواب شوید؟! اگر به سلامت خود و اعضای خانواده فکر میکنید، مسلما خیر! امروزه روش‌هایی وجود دارد که بدون اینکه مجبور باشید تشک را بلند کنید، بار بزنید و به مراکز خاصی ببرید، در محل و در همان اتاق خواب، عملیات شستشو و پاکسازی انجام می‌شود.
بهترین راه حل تماس با کارشناسان قالیشویی ابریشم خراسان برای حضور در محل زندگی شماست.

مراحل شستشوی خوشخواب

ما در ادامه نحوه شستشوی خوشخواب در قالیشویی را که طی چند مرحله صورت می‌گیرد، برای شما توضیح خواهیم داد:

۱. گرد و غبار زدایی

ساده‌ترین راه برای حذف گرد و غبار از روی تشک، استفاده از ابزاری مانند جاروبرقی است. برای این منظور شما باید ملحفه‌ها را از تشک جدا کرده و ضمن ضد عفونی با شوینده و نرم کننده بشویید.

۲. بخارشویی تشک

در این مرحله کارشناسان قالیشویی بخار شوی را به تشک نزدیک می‌کنند. بخار نافذ، کنه‌های گرد و غباری را که در نزدیکی سطح کمین کرده‌اند، از بین می‌برد.

نحوه شستشوی خوشخواب - قالیشویی ابریشم خراسان

۳. پاک کردن لکه‌ها

خیس کردن تمام تشک در محل دشوار است و خشک کردن آن نیز زمان‌بر خواهد بود. بنابراین یکی از شگردها در نحوه شستشوی خوشخواب این استکه کارشناسان قالیشویی با مخلوط ۵۰/۵۰ هر کدام یک فنجان پراکسید هیدروژن و آب گرم به اضافه اندکی محلول سفید کننده و شوینده، لکه‌ها را از بین می‌برند.

۴. خشک کردن تشک

رطوبتی که برای تمیز شدن خوشخواب استفاده شد، به لایه‌های زیرین نفوذ نمی‌کند و به کمک دستگاه مکنده تمامی اب از سطح تشک جمع آوری شده و عملیات خشک کردن با سرعت انجام خواهد شد.

کلام آخر

چنانچه عملیات پاکسازی خوشخواب را به صورت فصلی یا هر دو ماه در میان انجام دهید، از نفوذ نکردن لکه‌ها به لایه‌های زیرین مطمئن خواهید بود و تمیز کردن اشک راحت‌تر انجام می‌شود. با این وجود این شما هستید که تشخیص می‌دهید، دقیقا چه زمانی خوشخواب شما به شستشو نیاز دارد.

قالیشویی ابریشم خراسان

قالیشویی ابریشم خراسان با راه اندازی بستر سفارش آنلاین خدمات ثبت سفارش برای شما مشتریان را ساده کرده وشما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.