مزایای شستشوی مکانیزه فرش

مزایای شستشوی مکانیزه فرش - قالیشویی ابریشم

مزایای شستشوی مکانیزه فرش


مزایای شستشوی مکانیزه فرش

فرش یکی از پر‌طرفدار‌ترین وسایلی است که برای تزیین منزل از آن استفاده می‌شود. فرش‌ها به ظاهر خانه، سبک و به پا‌ها احساس لطافت و گرما می‌بخشند. بنابراین با توجه به اهمیتی که دارند، آن‌ها باید کاملاً تمیز باقی بمانند. مردم معمولاً مرتکب این اشتباه می‌شوند که فرش‌ها را به‌صورت سنتی تمیز می‌کنند و با این کار در نهایت به سطح و رنگ پوشش کف آن‌ها آسیب می‌رسانند. فرش‌ها ظریف هستند و بنابراین نیاز به مراقبت ویژه دارند. به همین دلیل این مقاله را به بررسی مزایای شستشوی مکانیزه فرش اختصاص داده‌ایم.

چرا بهتر است فرش خود را به قالیشویی بسپارید؟

سپردن فرش به قالیشویی‌های معتبر مزایایی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

_

همچنین بخوانید….

آشنایی با انواع متد‌های قالیشوئی

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که فقط یک روش برای قالیشویی وجود دارد. اگر شما هم همین گونه فکر می‌کنید برای آشنایی با انواع متد‌های قالیشوئی با ما همراه باشید …

آشنایی با انواع متد‌های قالیشوئی

پاک کردن لکه‌های سخت روی فرش

تمیز کردن لکه‌های سخت فرش همیشه در خانه امکان‌پذیر نیست. یکی از بزرگترین مزایای شستشوی مکانیزه فرش این است که از این طریق معمولاً سخت‌ترین لکه‌ها بدون آسیب رساندن به سطح فرش تمیز می‌شوند. پاک کردن لکه‌های قهوه، جوهر یا لکه‌های به‌جای مانده توسط حیوانات خانگی، کثیفی و گل و لای از روی فرش آسان نیست. با این حال، متخصصان از راه‌حل‌های موثر، و با به‌کارگیری آخرین تکنیک‌ها و ابزار‌های اطمینان حاصل می‌کنند که فرش‌ها به‌درستی تمیز می‌شوند.

از بین بردن میکروب‌ها و باکتری‌ها

یک فرش کثیف نه تنها از زیبایی اتاق می‌کاهد بلکه به میکروب‌ها و باکتری‌ها نیز اجازه‌ی رشد می‌دهد. تمیز کردن گرد و غبار فرش اصلاً آسان نیست زیرا ممکن است از جاروبرقی برای پاک کردن سطحی‌ترین لایه‌ی فرش استفاده کنید، اما باید دقت کنید که آلودگی‌ها هم‌چنان در لایه‌های داخلی فرش باقی می‌مانند.از مزایای شستشوی مکانیزه فرش از بین بردن باکتری‌های است که می‌توانند باعث مشکلات سلامتی در میان سالمندان و کودکان شوند.

افزایش طول عمر فرش

یکی دیگر از مزایای شستشوی مکانیزه فرش این است که این کار به افزایش طول عمر فرش کمک می‌کند. کثیف شدن فرش‌های تمیز، زمان زیادی به‌طول نمی‌انجامد. گرد و غبار، مواد آلرژی‌زا و سایر زباله‌ها به‌سرعت در فرش جمع می‌شوند و در داخل الیاف گیر می‌کنند که در نهایت آن را شکافته و خراب می‌کنند. از بین بردن اصولی این آلودگی‌ها و استفاده از مواد پاک‌کننده‌ی مناسب به افزایش طول عمر فرش کمک می‌کند.

مزایای شستشوی مکانیزه فرش - قالیشویی ابریشم

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

aاین روز‌ها زمان بسیار با‌ارزش شده است. زندگی شهری و متعاقب آن اختصاص زمان بسیار برای کار خارج از منزل موجب شده است تا هر فردی بتواند در زمینه‌ی تخصص خود فعالیت نماید. بنابراین از دیگر مزایای شستشوی مکانیزه فرش می‌توان به صرفه‌جویی در زمان اشاره کرد.

از طرفی برای تمیز کردن صحیح فرش‌های خود به ابزارهای پیشرفته و لوازم مناسب نیاز دارید. خرید وسایلی مانند جاروبرقی صنعتی، شامپو فرش، بخارشوی یا لوازم جانبی مانند برس، شیلنگ، مخزن شامپو، کف زدا و غیره معمولاً مقدور نیست زیرا مستلزم هزینه زیادی است. بنابرانی از مزایای شستشوی مکانیزه فرش این است که در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی می‌شود.

کلام آخر:

فرش‌های تمیز نه‌تنها ظاهر خانه‌ی شما را بهبود می‌بخشند بلکه به زندگی در یک محیط سالم نیز کمک می‌کنند. اما تمیز کردن فرش‌ها به‌هیچ وجه کار آسانی نیست، بنابراین توصیه‌ی ما این است که کار را به کاردان بسپارید. قالیشویی مکانیزه ابریشم خراسان مشهد آماده‌ی ارائه‌ی کلیه‌ی خدمات مرتبط با شستشوی فرش‌های دست‌باف و ماشینی در شهر مشهد است.

قالیشویی ابریشم خراسان

قالیشویی ابریشم خراسان با راه اندازی بستر سفارش آنلاین خدمات ثبت سفارش برای شما مشتریان را ساده کرده وشما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.